SÖZLEŞMELER

Teslimat;

Siparişleriniz hafta içi günlerde 17.00'a, Cumartesi günü 12.30'a kadar AYNI GÜN içerisinde Sürat kargo firmasına teslim edilir. Cumartesi günü saat 12.30'dan sonra verilen siparişler Pazartesi günü işleme alınmaktadır. Hafta sonu ve resmi tatil günlerinde verilen siparişler ilk iş gününde işleme alınmaktadır.(Pandemi döneminde ülke kuralları çerçevesinde ilerlenmektedir.)

Değişim / İade;

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren; 2 iş günü içerisinde gönderi yaptığımız firma ile gönderip, (Sürat kargo) değişim/iade işlemi yapabilirsiniz. Değişim ve iadeler müşteri tarafından karşılanır. Karşı ödemeli olarak gönderdiğiniz kargoları kabul etmiyoruz. Kullanılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir. Faturasız gelen ürünlerde de aynı şekilde iade kabul edilmemektedir.

Bize gönderdiğiniz kargo incelenir, incelemeden sonra sisteme iadeniz iletilir. 3 ila 7 iş günü arası iadeniz İyzico tarafından sağlanacaktır. İade ve değişim için teslimat adresi aşağıdadır.

VEY-ER KUAFÖR SOLARYUM KOZMETİK ÜRÜNLERİ LTD ŞTİ. SARIYER CADDESİ LARA SOKAK SEBA HOME SİTESİ DÜKKAN 1/C

SALON VEYSEL İSTİNYE SARIYER İSTANBUL